·        banjarki

      Машки бањарки. Голем спектар на бои и дезени еднобојни и повеќе бојни, закардирани и микропамук  бањарки.

        31t78IiiSML._SX182_SH10_QL100_banjarka massiva banjarka


       

Материјал: 100% памук.

Модели: со капа, со шал јака И кимоно.

Димензии: Машките бањарки се предлагаат со димензии од М до XXXЛ.

Грамажата варира од 360 до 500 гр/м2.